The templars of horde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The templars of horde

Forum pro naší guildu


You are not connected. Please login or register

Proč nejde server ??

3 posters

Goto down  Zpráva [Strana 1 z 1]

1Proč nejde server ?? Empty Proč nejde server ?? Sun Apr 05, 2009 11:06 am

Greek


Warrior
Warrior

Proč nejde server ?? pls vysvětlí mi to někdo

2Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Sun Apr 05, 2009 7:07 pm

Emeraldis

Emeraldis
Admin

copak mas abstak ? Very Happy

https://templari.darkbb.com

3Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Sun Apr 05, 2009 7:28 pm

Lynex

Lynex
Admin

on asi ne, ale já jo Sad

4Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Sun Apr 05, 2009 8:44 pm

Greek


Warrior
Warrior

Emeraldis napsal:copak mas abstak ? Very Happy
No ani ne mám práce nad hlavu Very Happy ale večer na pokec bych se tam rád dostal a vrátil goldíky terrorovi a rád bych veděl co se děje se servrem:D thx za odpoved enjoy

5Proč nejde server ?? Empty stručná a jasná odpověd Sun Apr 05, 2009 8:54 pm

Lynex

Lynex
Admin

Co je se serverem? inu na to ti odpovím velice rád, i když o této problematice sám nevím o moc víc než ty, vím jen to, co se psalo na oficiálních stránkách Icu - tedy www.ice.evandar.cz - tudíž informace o nějakých problémech v serverovně a o tom, že se tam nikdo nepožene přez víkend - tudíž se dá očekávat že by to v pondelí i mohlo ject, což však není jisté, a ani oficiálně potvrzené. Tudíž této možnosti dávam asi tak 60%. Dalších 30% poté dávam na to, že server nepojede ještě tak týden, což bych byl velmi neral, protože to jsme tu už jednou měli - a tehdá to po touženém nahození bylo ještě doprovázeno dalšími 4 denímy lagy, které mi znemožnovali pořádně expit Lynexe, když jsem za něho ještě hrál já - inu v tom SV nešlo ani pořádně zabít moba, ale to už zase odbočuji od tématu a zbytečně prodlužuji již tak dlouhý příspěvek. A abych se vrátil k mé původní myšlence - chybí mi totiž ještě napsal na co vsázim zbylých 10%, které jsem doteď neurčil. Inu vsázím je na onu velice nepravděpodobnou, až naivní možnost po které všichni toužíme - tedy že server pojede ještě dnes. Tato šance je sice velice nepravděpodobná, leč možná, protože i sebevíc nepravděpodobná věc se může stát skutečností. Stačí jen doufam a zvednout zadek a přispět k tomu vlastními činy. Ale byl bych jen velice nerad, aby jste mě považovali za alíckého kazatele, už tak stačí že me považujete za alíka, což je sice pravda, nicméně ne vždy byla, a samozřejmě jsem začínal za Hordu, jak si nejspíše všichni pamatujeme. Inu já si na svojí první postavu - Ljacka Huntera, kterého teď už má jiný člověk pamatuji velmi dobře... byla to moje první postava ve WoW, a zároveň první 70-ka... Ale to už zase odbíhám od tématu, což se mi poslední dobou stává až přespříliš často, nejspíše je to způsobeno nudou z stále vyplého serveru, takže se snažím zabavit psaním... i když nevím, vedle prohlížeče mám ještě spuštěné video s mým oblíbeným seriálem - Stargate Sg-1, takže mě ono psaní spíše odvádí od sledování... ale to zase odvádím řeč, jak by řekl jistý můj spolužák (jenže ten by to řekl hned na druhém řádku mého textu.)

Inu na původní text jsem se snažil odpovědět jak nejlépe jsem dovedl, teď už mohu jen doufat, že při čtení tohoto příspěvku neusnete. Byla by to škoda, obsahuje totiž mnoho zajímavých informací...

Inu zatím se loučím, z nudy stále kontrolují fóra, takže snad budu dochvilně odpovídat Very Happy

6Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Mon Apr 06, 2009 8:09 am

Greek


Warrior
Warrior

Lynex napsal:Co je se serverem? inu na to ti odpovím velice rád, i když o této problematice sám nevím o moc víc než ty, vím jen to, co se psalo na oficiálních stránkách Icu - tedy www.ice.evandar.cz - tudíž informace o nějakých problémech v serverovně a o tom, že se tam nikdo nepožene přez víkend - tudíž se dá očekávat že by to v pondelí i mohlo ject, což však není jisté, a ani oficiálně potvrzené. Tudíž této možnosti dávam asi tak 60%. Dalších 30% poté dávam na to, že server nepojede ještě tak týden, což bych byl velmi neral, protože to jsme tu už jednou měli - a tehdá to po touženém nahození bylo ještě doprovázeno dalšími 4 denímy lagy, které mi znemožnovali pořádně expit Lynexe, když jsem za něho ještě hrál já - inu v tom SV nešlo ani pořádně zabít moba, ale to už zase odbočuji od tématu a zbytečně prodlužuji již tak dlouhý příspěvek. A abych se vrátil k mé původní myšlence - chybí mi totiž ještě napsal na co vsázim zbylých 10%, které jsem doteď neurčil. Inu vsázím je na onu velice nepravděpodobnou, až naivní možnost po které všichni toužíme - tedy že server pojede ještě dnes. Tato šance je sice velice nepravděpodobná, leč možná, protože i sebevíc nepravděpodobná věc se může stát skutečností. Stačí jen doufam a zvednout zadek a přispět k tomu vlastními činy. Ale byl bych jen velice nerad, aby jste mě považovali za alíckého kazatele, už tak stačí že me považujete za alíka, což je sice pravda, nicméně ne vždy byla, a samozřejmě jsem začínal za Hordu, jak si nejspíše všichni pamatujeme. Inu já si na svojí první postavu - Ljacka Huntera, kterého teď už má jiný člověk pamatuji velmi dobře... byla to moje první postava ve WoW, a zároveň první 70-ka... Ale to už zase odbíhám od tématu, což se mi poslední dobou stává až přespříliš často, nejspíše je to způsobeno nudou z stále vyplého serveru, takže se snažím zabavit psaním... i když nevím, vedle prohlížeče mám ještě spuštěné video s mým oblíbeným seriálem - Stargate Sg-1, takže mě ono psaní spíše odvádí od sledování... ale to zase odvádím řeč, jak by řekl jistý můj spolužák (jenže ten by to řekl hned na druhém řádku mého textu.)

Inu na původní text jsem se snažil odpovědět jak nejlépe jsem dovedl, teď už mohu jen doufat, že při čtení tohoto příspěvku neusnete. Byla by to škoda, obsahuje totiž mnoho zajímavých informací...

Inu zatím se loučím, z nudy stále kontrolují fóra, takže snad budu dochvilně odpovídat Very Happy
lol neboj já jo stačilo jenom odkaz na stránky troubo Very Happy já sem tak línej že sem si to nedal do záložek:D

7Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Mon Apr 06, 2009 8:49 am

Lynex

Lynex
Admin

Inu tvá lenost se ti vymstila - místo aby jsi ztratil 3 vteřinky přidáváním do záložek, ztratil jsi pár minut čtením mého příspěvku Surprised)

8Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Mon Apr 06, 2009 9:11 am

Emeraldis

Emeraldis
Admin

greek ho beztak ani cely necetl Very Happy

https://templari.darkbb.com

9Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Mon Apr 06, 2009 9:14 am

Lynex

Lynex
Admin

Smile to je škoda, o hodně přišel Very Happy

10Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Mon Apr 06, 2009 9:33 am

Greek


Warrior
Warrior

Emeraldis napsal:greek ho beztak ani cely necetl Very Happy
Jak to víš že sem to nečetl klik sem na odkaz tam sem se mrkli co stím je a zdar Very Happy

11Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Mon Apr 06, 2009 9:37 am

Emeraldis

Emeraldis
Admin

ale dostala me ta klokanova analyza Very Happy

https://templari.darkbb.com

12Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Mon Apr 06, 2009 9:55 am

Lynex

Lynex
Admin

Smile

13Proč nejde server ?? Empty Re: Proč nejde server ?? Mon Apr 06, 2009 10:26 am

Greek


Warrior
Warrior

Lynex tak sem to přečetl celý a jak vydím si zavislej na kompu a hodně používáš inu Very Happy

Sponsored content



Návrat nahoru  Zpráva [Strana 1 z 1]

Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru